Seriale i filmy to moje życie

Jeden lubi sport, inny lubi książki, trzeci z kolei kocha filmy i seriale. I ja zaliczam się do tej trzeciej grupy;) Uwielbiam włączyć sobie coś lekkiego – kiedy mam gorszy dzień. Od czasu do czasu – coś trudniejszego. A na co dzień lubię oglądać seriale – i takie popularne jak „M jak miłość”, jak też mnie znane – jak „Wikingowie”;)

tvPewnie teraz wyobrażanie sobie 150 kg siedzące na kanapie i nie mogące się ruszyć z miejsca… nie – nic z tych rzeczy. Nie zajadam życia przed telewizorem – jest to po prostu moje hobby:) Tak najlepiej mi się odpoczywa. I wybieram sobie odpowiednie rzeczy – nie oglądam wszystkiego co mi wpadnie w ręce:)

A na co dzień? Na co dzień to pracuję, wychowuję dzieci, spotykam się z przyjaciółmi i od dziś będę też pisać bloga;) Dlaczego? Bo czasem warto się wygadać, czasem warto powiedzieć swoją opinię na temat jakiegoś filmu – nie tylko w postaci gwiazdek od 1 do 5 – ale uzasadnić swoje zdanie. Tak więc zapraszam Was do mojego życia – do spraw codziennych i od święta:)